- Manufacturer Part Number: DVTW0130E
- Item Number: DVTW0130E
- Manufacturer: MTE
- Enclosed Unit: Yes
- Current Rating: 130 A
- HP @ 240 VAC: 50 hp
- HP @ 480 VAC: 100 hp
- HP @ 575 VAC: 125 hp
- HP @ 600 VAC: 125 hp