- Manufacturer Part Number: DVTW0110E
- Item Number: DVTW0110E
- Manufacturer: MTE
- Enclosed Unit: Yes
- Current Rating: 110 A
- HP @ 240 VAC: 40 hp
- HP @ 480 VAC: 75 hp
- HP @ 575 VAC: 100 hp
- HP @ 600 VAC: 100 hp