- Manufacturer Part Number: DVSP0017E
- Item Number: DVSP0017E
- Current Rating: 17 A
- Voltage: 380-600 VAC
- Frequency: 50 Hz, 60 Hz
- 480V Motor HP: Up to 10 hp
- 550V-600V Motor HP: Up to 15 hp