- Manufacturer Part Number: DVSW0022E
- Item Number: DVSW0022E
- Current Rating: 22 A
- Watts Loss: 91 W
- Voltage: 380-600 VAC
- Frequency: 50 Hz, 60 Hz
- 380V Motor HP: 15 hp
- 480V Motor HP: 15 hp
- 550V-600V Motor HP: 20 hp